Coliukai.lt - Viskas kas geriausia mūsų mažyliams!
Prekių katalogas


 

[13:50:38] Šalna: MYLIMOS DUKRELĖS GIMIMAS ĮKVĖPĖ MŪSŲ ŠEIMĄ IŠ NAUJO PAŽVELGTI Į ŠIUOLAIKINIŲ VAIKIŠKŲ PREKIŲ ASORTIMENTĄ. MES SIEKIAME SAVO VAIKUI SUTEIKTI KAS GERIAUSIA. KŪDIKIS YRA TRAPI BŪTYBĖ, KURIAM LABIAUSIAI REIKIA ŠVELNUMO IR DĖMESIO. SVEIKAS KRYKŠTAUJANTIS MAŽYLIS - TĖVŲ AKIŲ IR SIELOS DŽIAUGSMAS! DIDŽIAUSIAS KŪDIKIO DŽIAUGSMAS - KUO ILGIAU JAUSTI MAMOS ŠILUMĄ. TODĖL VISOMS MAMYTĖMS REKOMENDUOJAME SAVO MAŽYLIUS MAITINTI SAVO PIENU KUO ILGIAU.
KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ MAŽYLIŲ TURI INDIVIDUALIUS POREIKIUS. MES NORIME SUTEIKTI GALIMYBĘ VISIEMS NORINTIEMS ĮSIGYTI KOKYBIŠKŲ PREKIŲ UŽ  PRIEINAMĄ KAINĄ. PLATUS SAUSKELNIŲ, PIENO MIŠINĖLIŲ, DRABUŽĖLIŲ, KŪDIKIŲ HIGIENOS PREKIŲ, ŽAISLŲ PASIRINKIMAS LEIS ATRASTI TAI KO REIKIA JŪSŲ MAŽYLIAMS. YPATINGAI LAUKIAME VISŲ TĖVELIŲ, KURIE DAR TIK LAUKIA ATSKRENDANČIŲ GANDRŲ. SUTEIKSIME PATARIMŲ, ATSAKYSIME Į IŠKILUSIUS KLAUSIMUS, PASIDALINSIME PATIRTIMI, SUTEIKSIME INFORMACIJOS APIE KŪDIKIO KRAITELĮ. PIRKDAMI DAUGIAU PREKIŲ, TĖVELIAI IR VAIKUČIAI IŠEIS SU DOVANĖLĖMIS. TIKIMĖS MALONAUS IR ILGO BENDRAVIMO.
IKI PASIMATYMO, BRANGŪS TĖVELIAI IR MAMYTĖS!!!  :)

 

 

MYLIMOS DUKRELĖS GIMIMAS ĮKVĖPĖ MŪSŲ ŠEIMĄ TREČIĄ KARTĄ IŠ NAUJO PAŽVELGTI Į ŠIUOLAIKINIŲ VAIKIŠKŲ PREKIŲ ASORTIMENTĄ. MES SIEKIAME SAVO VAIKAMS SUTEIKTI KAS GERIAUSIA. KŪDIKIS YRA TRAPI BŪTYBĖ, KURIAM LABIAUSIAI REIKIA ŠVELNUMO IR DĖMESIO. SVEIKAS KRYKŠTAUJANTIS MAŽYLIS - TĖVŲ AKIŲ IR SIELOS DŽIAUGSMAS! DIDŽIAUSIAS KŪDIKIO DŽIAUGSMAS - KUO ILGIAU JAUSTI MAMOS ŠILUMĄ. 

KIEKVIENAS IŠ JŪSŲ MAŽYLIŲ TURI INDIVIDUALIUS POREIKIUS IR MES NORIME SUTEIKTI GALIMYBĘ VISIEMS TĖVELIAMS ĮSIGYTI KOKYBIŠKŲ PREKIŲ UŽ  PRIEINAMĄ KAINĄ.

PLATUS SAUSKELNIŲ, PIENO MIŠINĖLIŲ, BUTELIUKŲ, DRABUŽĖLIŲ, KŪDIKIŲ HIGIENOS PREKIŲ, ŽAISLŲ PASIRINKIMAS LEIS ATRASTI TAI KO REIKIA JŪSŲ MAŽYLIAMS.

LABAI LAUKIAME VISŲ TĖVELIŲ, KURIE DAR TIK LAUKIA ATSKRENDANČIŲ GANDRŲ. SUTEIKSIME PATARIMŲ, ATSAKYSIME Į IŠKILUSIUS KLAUSIMUS, PASIDALINSIME PATIRTIMI, SUTEIKSIME INFORMACIJOS APIE KŪDIKIO KRAITELĮ BEI ILGĄ ŽINDYMĄ.

 

 

Nesidrovėkite skambinkite klauskite visada patarsime, padėsime išsirinkti optimaliausia variantą ! 

 

 apsilankykite www.coliukai.lt dažniau tai tėvelių ir mažylių rojus ♥ įsigykit įvairių prekių kūdikiams.

Pasiūlykit bendradarbiams, draugams, kolegoms, kaimynams ir t.t... 

Pastoviems klientams  išskirtinės dovanos ♥

 

♥Tapk mūsų klientu ir mes pasirūpinsime, kad jūsų mažylis augtu sveikas, sotus, ir laimingas :)

 

TIKIMĖS MALONAUS IR ILGO BENDRAVIMO KOL AUGS JŪSŲ MAŽYLIAI

 

IKI PASIMATYMO, BRANGŪS TĖVELIAI IR MAMYTĖS!!!