Užsakoma prekė!

Humana 4 mišinukas 650g., 4vnt

66,00 

Humana 4 mišinukas 4vnt po 650g. bendras kiekis 2,6kg.

Išankstinis užsakymas pristatomas per 4-5 darbo dienas

Išankstinis užsakymas

Humana 4 Little Explorers pieno formulė, skirta vyresniems nei 24 mėnesių vaikams. Jis palaiko jūsų mažylio kūno ir proto vystymąsi, aprūpindamas jį maistinėmis medžiagomis, būtinomis pažintiniam ir motoriniam vystymuisi.

Savybės:
Humana 4 buvo pritaikytas jūsų vaiko mitybos poreikiams po jo antrojo gimtadienio. Jis gali būti naudojamas kaip pieno gėrimas (geriausia iš puodelio), bet taip pat gali būti naudojamas kaip pagrindas ruošiant kitus patiekalus, kurių sudėtyje yra pieno.

 • Smegenys ir nervų sistema: smegenų ir nervinio audinio vystymuisi mūsų pienas buvo praturtintas ALA (būtina omega-3 rūgštimi);
 • Kaulai: mūsų „Mali Explorers“ pienas yra praturtintas kalciu ir vitaminu D, būtinomis tinkamam kaulų vystymuisi;
 • Imuninė sistema: palaikome Jūsų kūdikio imuninę sistemą vitaminais A ir D, kurie prisideda prie tinkamo jo veikimo;
 • PROBALANCE – tai elementų derinys, suteikiantis visas natūraliam Jūsų vaiko augimui reikalingas medžiagas jo amžiui pritaikytais kiekiais;
 • skirtas naudoti viena ranka;
 • apsauginė membrana užtikrina gaminio saugumą ir šviežumą;
 • nėra BPA.

Sudėtis:
Nugriebto pieno milteliai, laktozė, augaliniai aliejai (palmių, rapsų, saulėgrąžų), palmių branduolių riebalai, kalcio karbonatas, ortofosforo rūgšties kalcio druskos, vitaminas C, geležies sulfatas, stabilizatorius: L (+) – pieno rūgštis, vitaminas D, riboflavinas, vitaminas A, kalio jodatas.

Naudojimas:
Ruošdami pieną vadovaukitės instrukcijomis. Paruoškite šviežiai prieš kiekvieną valgį. Maitinkite kūdikį iškart po paruošimo ir daugiau nemaitinkite likusio maisto. Netinkamas pasiruošimas gali neigiamai paveikti vaiko sveikatą.
Naudokite tik Humana pieno pakuotėje esantį matavimo puodelį. Po 6 mėnesių vaikas geria po 200 ml kiekvienam valgymui, vidutiniškai 1-3 porcijas per dieną. Nurodytas pieno kiekis yra apytikslis dydis ir gali skirtis priklausomai nuo individualių kiekvieno vaiko poreikių.

 1. Užvirintą vandenį atvėsinkite iki 50 °C ir maždaug pusę vandens tūrio supilkite į švarų butelį.
 2. Laisvai užpildykite pridedamą Humana matavimo taurelę ir patogiu vidiniu pakuotės kraštu išlyginkite miltelių perteklių. Išmatuokite reikiamą kaušelių skaičių į butelį.
 3. Uždarykite buteliuką ir stipriai suplakite, tada įpilkite likusį vandens kiekį ir vėl purtykite, kol milteliai visiškai ištirps.
 4. Paruoštą pieną supilkite į puodelį ir patikrinkite temperatūrą (apie 37°C).

Pakuotė: 4 x 650 g