Košė kūdikiams SINLAC be cukraus nuo 4mėn. 300g

12,00 

NESTLE SINLAC GRŪDŲ PRODUKTAS BE GLITIMO BE LAKTOZĖS, SOJŲ IR CUKRAUS PO 4 MĖNESIŲ  300g

Grūdų košės netinka Jūsų vaikui? Ar jūsų mažylis alergiškas karvės pieno baltymams, sojos baltymams, glitimo ir (arba) laktozės netoleravimui? Ar gydytojas rekomendavo eliminacinę dietą? Susipažinkite su „Nestlé“ grūdų produktu be pridėtinio cukraus* ir paruoškite maistingą bei skanų maistą savo mažyliui.

Nestlé Sinlac be pridėtinio cukraus* yra grūdų produktas be glitimo, rekomenduojamas šalinimo dietoje. Padeda paruošti įdomių patiekalų, tinkamų kūdikiams po 4 mėnesių amžiaus, kurie laikosi dietos be pieno, laktozės, sojos baltymų ir glitimo. Tai aukštos maistinės vertės produktas, unikalus ryžių ir karobų derinys. Suteikia reikiamą kiekį baltymų, būtinų vitaminų ir mineralų, reikalingų tinkamam vaiko augimui ir vystymuisi, įskaitant imunines medžiagas (cinką, geležį, vitaminą A** ir C), kurie palaiko tinkamą vaiko imuninės sistemos funkcionavimą.

Prekės savybės:

– Grūdų produktas be pridėtinio cukraus*

– Sudėtyje nėra glitimo

– Be karvės pieno, laktozės ir sojos

– Suteikia reikiamą kiekį baltymų, būtinų vitaminų ir mineralų

– Tiesiog įpilkite į vandenį, kad gautumėte maistingų patiekalų

*sudėtyje yra natūralių cukrų

**turinys atitinka teisinį reglamentavimą

Ingridientai:

ryžių miltai 78%, saldžiavaisio pupmedžio derva 19%, augaliniai aliejai (rapsų aliejus, saulėgrąžų aliejus), kalcio karbonatas, stabilizatorius (natrio fosfatas), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinų rūgštis), vitaminai (C, niacinas, E, B1, pantoteno rūgštis, A, B6, B2, biotinas, folio rūgštis, D, B12), geležies (II) fumaratas, cinko sulfatas, kalio jodidas.

Tiesiog įpilkite Nestlé Sinlac be cukraus* į vandenį, kad gautumėte maistingų patiekalų. Nestlé Sinlac be pridėtinio cukraus* taip pat gali būti naudojamas kaip sudedamoji dalis sudėtingesniuose patiekaluose, pvz., pirmuose blynuose ar koldūnuose, todėl jūsų kūdikio mityba taps dar įdomesnė. Esant alergijai maistui ir (arba) netoleravimui, pasitarkite su savo vaiko mityba su pediatru.

Liko 1