Urynal papildymas, natūralus produktas 16g, 800m2

18,00 

Apsauganti veją nuo šunų šlapimo
yra naudingų mikroorganizmų
apsaugo veją nuo šunų šlapimo sukeltų dėmių
užtenka 800 m²
2 mėn

URYNAL yra preparatas, kuris dėl naudingų mikroorganizmų kiekio apsaugo veją nuo šunų šlapimo sukeltų dėmių. URYNAL didina dirvožemio mikroorganizmų aktyvumą, stiprina augalų šaknis ir gerina trąšų pasisavinimą.

URYNAL apsauga nuo ŠUNŲ ŠLAPIMO papildas 16g
KAIP NAUDOTI
Maišelio turinį supilkite į tarą su žaliu purškikliu. Įpilkite maždaug 1 litrą vandens ir maišykite, kol visiškai ištirps. Prijunkite vandens žarną. Nustatykite vožtuvą į „ON”. Nupurkškite veją. Vienos produkto pakuotės užtenka 800 m² paviršiaus išpurkšti. Naudojant geltoną purkštuvą iš kitų ZielonyDom produktų, efektyvumas sumažės iki maždaug 200 m² vejos. Jei neturite originalaus ZielonyDom purkštuvo, galite naudoti laistytuvą. Supilkite turinį į laistytuvą ir sumaišykite su ne daugiau kaip 80 litrų vandens. Tada paskleiskite ant vejos. Lietus nesutrumpina veikimo laikotarpio. Perdozavimo pavojaus nėra. Sumaišius su vandeniu, sunaudoti per 48 valandas.

sudėtis: bakterijos – Bacillus subtillis, Bacillus laterosporus, Bacillus licheniformus, Bacillus megaterium, Bacillus pumilus, Paenibacillus polymyxa;

grybai – Trichoderma harzianum, Trichoderma viride, Trichoderma koningli, Trichoderma polysporum.

Liko 3