Tasectan vaikiški miltukai nuo viduriavimo nuo pilvelio skausmų 250mg 20vnt

9,00 

Prekės aprašymas
Tasectan naudojamas žarnyno sienelių fiziologinėms funkcijoms atstatyti. Miltelių pavidalu paketiai vaikams. Tianino želatina, produkto sudedamoji dalis, skrandyje nėra transformuojama ir veikia formuodama apsauginį sluoksnį ant žarnyno gleivinės, sumažindama viduriavimo dažnumą ir trukmę.
Taikymas
Norėdami atkurti fiziologinę žarnyno sienelių funkciją, kontroliuokite ir palengvinkite įvairios etiologijos viduriavimo simptomus, tokius kaip pilvo įtampa ir dažnas tuštinimasis. Jo veikimo trukmė yra 12 valandų.
Naudojimo būdas
Vaikams iki 3 metų: po 1 paketėlį kas 6 valandas, kol simptomai išnyks. 3–14 metų vaikai: 1-2 paketėliai kas 6 valandas, kol simptomai išnyks. Paketėlio turinį reikia sumaišyti su nedideliu kiekiu pieno, vaisių sulčių ar vandens ir nedelsiant sušvirkšti. Jis taip pat gali būti dedamas į jogurtą ar bet kurį maistą. Negalima vartoti produkto tiesiogiai nemaišant su maistu.
Komponentai
Paketėlyje su milteliais yra: 250 mg želatinos tanato (jautienos kilmės).
Kontraindikacijos
Preparato negalima vartoti pacientams, kuriems yra padidėjęs jautrumas želatinos tanatui ar bet kuriai kitai produkto sudedamajai daliai. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju. Viduriuojant vaikams iki 3 metų, ypač jei yra kitų simptomų, kreipkitės į gydytoją.
Svarbūs patarimai
Rekomenduojama gerti daug skysčių ir laikytis tinkamos dietos.
Laikyti kambario temperatūroje nuo šilumos šaltinių. Negalima užšaldyti.
Preparatą reikia laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Gamintojas
NOVENTURE SL
Calle Consejo de Ciento 333,
08007 Barselona, Ispanija.

Neturime